جمعه, شهریور ۳۱, ۱۳۹۶

درباره ما


کسب و کار خرده فروشی شامل فروش کالاها و خدمات برای مصرف مستقیم توسط خریدار است. که در محلی معین، همچون فروشگاه، مطب پزشکی یا یک شعبه بانک یا در فضای مجازی مانند وب سایت می باشد. با توجه به تحولات اقتصادی می دانیم که صنعت خرده فروشی فروشگاهی بخش مهم اقتصاد یک کشور را شامل می شود و رقابتی شدن اقتصاد نیاز این صنعت را به توسعه و ارتقاء بیشتر می کند تا بتوانند به بقاء خود ادامه دهند که در این راه تیم بازارآرا با ماموریت به آرمان رساندن کسب و کار هاری خرده فروشی ایران به عنوان یک دوست مشاور و همیار دانش محور با علم روز در کنار فعالان این صنعت می ماند .

معرفی کتاب

تفاوت مشاور و همیار


مشاور به فردی گفته می شود که با توجه به تخصص در یک امر به شما مشورت می دهد اما همیار کسی است که در اجرای یک امر به شما یاری می رساند تا آن کار را انجام دهید.
هیچ انسانی فقط با خواندن یک کتاب آموزش رانندگی نمی تواند رانندگی کند، مگر آنکه یک همیار با نام معلم به صورت عملی در کنار او باشد.

موسس


محسن خاشعی  اولین همیار کسب و کارهای خرده فروشی ایران با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت با سمت های مدیریت و رئیس بازاریابی و بازارپردازی در برندهای مطرح کشور (کاشی مرجان، اسنوا ، دوو، تکنوگاز و شرکتهای مشاوره و تبلیغاتی ) و داشتن تخصص سابقه اجرایی در توسعه و راه اندازی کسب و کار های خرده فروشی  به همراه اعضای تیم بازارآرا   با توجه به نیاز  کسب و کار های خرده فروشی فروشگاهی کشور به داشتن یک مرجع مناسب و پرمحتوا این وب سایت را  راه اندازی کرد. ایشان که خود را یک همیار کسب و کارهای خرده فروشی ایران می داند تمام تلاش خود را صرف به آرمان رساندن کسب و کارهای خرده فروشی ایران در بازارهای بین المللی می کند.

support
ارتباط با ما
00989120127091
Telegram
تیکت پشتیبانی
Please Wait
Please Wait